Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cud w Terespolu: Matka Boża płacze wonnymi łzami

Utworzony przez dopalacz, 19 października 2010 r. o 16:17
W najbliższą niedzielę w parafii przy ulicy Filaretów w Lublinie rozpocznie się kolejny cykl katechez neokatechumenalnych, które skierowane są do dorosłych i młodzieży. Dają odpowiedź na nurtujące każdego z nas pytania: kim jestem? skąd przychodzę? dokąd zmierzam? jaki jest sens mojego cierpienia? gdzie znajdę prawdziwe szczęście i radość? Pierwsza z nich zostanie wygłoszona o godz. 20.00, oraz w poniedziałki i piątki o godz. 19.30 Gorąco zapraszam jeżeli już się sprzeczacie i wzajemnie obrażacie podnieście swoją wiedze pozwoli to przynajmniej na konstruktywną polemike a nie płytkie obelgi i argumenty nie poparte wiedzą. Najblizsza katecheza odbędzie się w piątek 22.10 o godzinie 19:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k..wa deb***e nauczcie się pisać bez ortografów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mike napisał:
W najbliższą niedzielę w parafii przy ulicy Filaretów w Lublinie rozpocznie się kolejny cykl katechez neokatechumenalnych, które skierowane są do dorosłych i młodzieży. Dają odpowiedź na nurtujące każdego z nas pytania: kim jestem? skąd przychodzę? dokąd zmierzam? jaki jest sens mojego cierpienia? gdzie znajdę prawdziwe szczęście i radość? [b]Chyba tylko warzywa nie znają odpowiedzi. I katolicy. Pierwsza z nich zostanie wygłoszona o godz. 20.00, oraz w poniedziałki i piątki o godz. 19.30 Gorąco zapraszam jeżeli już się sprzeczacie i wzajemnie obrażacie podnieście swoją wiedze pozwoli to przynajmniej na konstruktywną polemike a nie płytkie obelgi i argumenty nie poparte wiedzą. Najblizsza katecheza odbędzie się w piątek 22.10 o godzinie 19:30[/b]
"Wiedzę" ?! Terroryzowanie innych wiarą w czerwonego kapturka nazywasz wiedzą ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Mario, co nam z wonnego oleju? Ponoć nawet placków ziemniaczanych na nim nie usmaży. Fajnie,że coś ci kapie ale spraw aby to byla np. ropa naftowa. Dużo ropy naftowej !!! O to prosimy Cię Pani Mario.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Józek, kościelny napisał:
Pani Mario, co nam z wonnego oleju? Ponoć nawet placków ziemniaczanych na nim nie usmaży. Fajnie,że coś ci kapie ale spraw aby to byla np. ropa naftowa. Dużo ropy naftowej !!! O to prosimy Cię Pani Mario.
głupiś synek teraz kpisz , ale jak trwoga to do Boga. zobaczysz jak mamusia zachoruje na raka albo tatus bedzie miał wylew .... i wtedy przypomnij sobie te brednie które wypisujesz. wg mnie jesli nie masz 100% pewności o istnieniu boga albo jego nie istnieniu lepiej morda w kubeł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAJ*******BAC WSZYSTKICH KATOLIKOW SPALIC NA STOSIE TAK JAK TO ONI ROBILI W CZASACH INKWIZYCJI A KSIEZY, ZAKONNIKOW I ZAKONNICE NABIC NA PAL A JEB****EGO RYDZYKA I JEGO ARMIE NA SYBERIE TAM NIE BEDZIE MIAL KOGO OKRADAC TA CZERWONA KU****WA W CZARNEJ SUTANNIE....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
MOWISZ ZE NARODZINY ZAWDZIEDCZASZ RODZICOM?TO I DOBRZE DOBRZE ZE CHODZISZ ZE WIDZISZ TYMI SLEPIAMI ALE GORSZE JEST TO RZE WE ŁBIE MASZ PUSTKE,OLEJ,TROCINY,PUSTY JAK PUSTAK JESTES OBRAZAJĄC KSIĘZY I LUDZI KTORZY WIERZA W CUD,A WIESZ CO?ZOBACZ JESLI JESZCZE WIDZISZ ILE JUZ JEST ZNAKOW NA ZIEMI,JEDNAK MUSISZ TROCHE MUZGIEM POBUJAC POCZYTAC ABY COS COKOLWIEK DOTARŁO DO TWOJEGO MUZGU JESLI Go MASZ?OBAWIAM SIE ZE GO NIE MASZ A TO JUZ TWOJ PROBLEM
Ale "rze" Ty tak swoim "muzgiem" bujasz... Masakra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szatan napisał:
ZAJ*******BAC WSZYSTKICH KATOLIKOW SPALIC NA STOSIE TAK JAK TO ONI ROBILI W CZASACH INKWIZYCJI A KSIEZY, ZAKONNIKOW I ZAKONNICE NABIC NA PAL A JEB****EGO RYDZYKA I JEGO ARMIE NA SYBERIE TAM NIE BEDZIE MIAL KOGO OKRADAC TA CZERWONA KU****WA W CZARNEJ SUTANNIE....
a tobie dać tabletkę bo gówno w czaszce zaczyna ci buzować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupiś synek teraz kpisz , ale jak trwoga to do Boga. zobaczysz jak mamusia zachoruje na raka albo tatus bedzie miał wylew ....
Gdy wieczorne zgasną zorze, zanim głowę do snu złożę, modlitwę moją zanoszę, Bogu Ojcu i Synowi. Dopier***cie sąsiadowi! Dla siebie o nic nie wnoszę, tylko mu dosrajcie, proszę! Kto ja jestem? Polak mały! Mały, zawistny i podły! Jaki znak mój? Krwawe gały! Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna! Zniszczcie tego sku***syna! Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada! Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym i w ogóle, żeby miał marnie! Żeby miał AIDS-a i raka, oto modlitwa Polaka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
a tobie dać tabletkę bo gówno w czaszce zaczyna ci buzować.
CIEBIE PIERWSZEGO PIER****ONY KATOLIKU NA STOSIE SPALI GWARDIA SZATANA....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x2 napisał:
Gdy wieczorne zgasną zorze, zanim głowę do snu złożę, modlitwę moją zanoszę, Bogu Ojcu i Synowi. Dopier***cie sąsiadowi! Dla siebie o nic nie wnoszę, tylko mu dosrajcie, proszę! Kto ja jestem? Polak mały! Mały, zawistny i podły! Jaki znak mój? Krwawe gały! Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna! Zniszczcie tego sku***syna! Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada! Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym i w ogóle, żeby miał marnie! Żeby miał AIDS-a i raka, oto modlitwa Polaka!
Ona płacze nad katolikiem kaczorem, co wyznawców powyższego na wojnę domową (z nienawiści, że ciemny lud pozbawił go władzy) prowadzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szatan napisał:
ZAJ*******BAC WSZYSTKICH KATOLIKOW SPALIC NA STOSIE TAK JAK TO ONI ROBILI W CZASACH INKWIZYCJI A KSIEZY, ZAKONNIKOW I ZAKONNICE NABIC NA PAL A JEB****EGO RYDZYKA I JEGO ARMIE NA SYBERIE TAM NIE BEDZIE MIAL KOGO OKRADAC TA CZERWONA KU****WA W CZARNEJ SUTANNIE....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowana większość waszych argumentów nie ma przede wszystkim pokrycia z Biblią, która obnaża wszelkie rzeczy dodane lub ujmowane z Niej na potrzeby danej religii lub osób które przeżywają swoje całe życie nie dowiedziawszy się co Ona zawiera i co jest w Niej zapisane dla nas. Staram się w tym momencie zwrócić waszą uwagę na Coś co powinno stanowić fundamentem naszej wiary. Dodam jeszcze, że Biblia jest najbardziej atakowana nie przez Muzełmanów, jak się ogólnie przypuszcza, lecz tak naprawdę przez zadeklarowanych Chrześcijan za których chcą przed ludźmi uchodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy katolicy macie przerąbane, bo musicie wszystkie obrażające was wpisy wybaczyć i obyście nigdy o tym nie zapomnieli, a także obowiązuje was rzucanie chlebem, kiedy w was kamieniem. Nie zapominajcie o miłości do bliźniego.Przeglądając posty doszłam do wniosku, że tylko jeden zapraszający na kościelne pranie mózgu był od katolika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli z obrazu przedstawiającego obraz jakiegoś nieznanego męszczyzny, kobiety lub dziecka wyciekałyby z oczu łzy to też zrobiłoby się wielkie halo, i wierni by padali na kolana, czy pod wpływem zmian chemicznych farba puściła, olej się zaczął oddzielać, i taki obrazek w najlepszym razie poszedłby w kąt, bo nikt cudu w żadnym razie by się niedopatrywał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że ma miejsce jakiś cud, to jeszcze nie powód żeby w to żeby wierzyć, że on pochodzi od Boga! Za każdym cudem stoi jakaś konkretna SIŁA DUCHOWA, albo ta działająca w JEGO Imiemiu albo ta będąca w opozycji do Niego...! Należy być >> ostrożnym << i badać na podstawie SŁOWA BOŻEGO zawartego w Biblii, czy takie pojawiające się cuda mają pokrycie w Biblii, a nie subiektywnie i pochopnie określać ich pochodzenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorki... dla ścisłości nawiązywałem w powyższym swoim poście do Osoby Pana BOGA - używając charakterystycznego zwrotu: "Jego". Pzdr!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty jesteś niewierzącym popaprańcem, który umie tylko drwić i obrażać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciebie ci księża to niby z czego okradli? Na stos to wsadziłbym wszysttkich tych POpaprańców z Tuskiem, Niesiołowskim, Palikotem, Sikorskim na czele i całą resztę tej Peowskiej bandy która naprawdę nas okrada!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cox napisał:
A ciebie ci księża to niby z czego okradli? Na stos to wsadziłbym wszysttkich tych POpaprańców z Tuskiem, Niesiołowskim, Palikotem, Sikorskim na czele i całą resztę tej Peowskiej bandy która naprawdę nas okrada!!!!!!!!!!!!!!!!!
od razu widać, żeś katolik i do tego inkwizytor prowadzący "politykę miłości" wyznawaną przez kaczystów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...